Organizačné pokyny

 

Miesto konania 

Vzdelávanie počas oboch dní prebehne u nás v Macove, malej dedinke, nachádzajúcej sa mimo hlavného ťahu medzi Dunajskou Stredou a Šamorínom. 

Prvý deň prebehne v školiacej miestnosti, ktorú sme si pre účely školenia prenajali od firmy Vinagro, viď. foto. V tejto budove je tiež Penzión Villa Amália, viď. foto nižšie, kde je možné sa ubytovať pre max. 5 osôb.
Začíname o 10:00 hod. Prosíme o dochvíľnosť, program je nabitý a naozaj začneme presne, aby sme stihli prebrať všetko, čo sme pre vás pripravili. Do 10:00 hod. sa preto, prosíme, aj ubytujte. 
 

 

 

Druhý deň začneme už od 9:00 hod. priamo v našom rodinnom záchrannom centre, viď. foto, t.j. celý deň už budeme na vzduchu a medzi koňmi:) 
Presný časový harmonogram nájdete v časti  Obsah a časový harmonogram. 

 

  

Parkovanie 

Všetci, ktorí prídu vlastným autom môžu zaparkovať pred firmou Vinagro, viď. foto vyššie, kde je parkovisko, ubytovaní účastníci môžu auto cez noc parkovať v uzavretom a stráženom dvore za budovou. Parkovanie je bezplatné. Druhý deň môžete parkovať pred našim domom (Macov 69), kde prebehne celodenný tréning. 

Doprava

Ideálne je k nám docestovať autom. Autobusové spojenie je počas víkendu dosť obmedzené. Vlakovú dopravu zabezpečuje RegioJet, ale najbližšia vlaková zastávka je 2 km od nás v Lehnice - Kolónia. 

Ubytovanie 

Ubytovanie si zabezpečuje a uhrádza každý účastník sám. Je možné sa ubytovať priamo v Macove v Penzióne Villa Amália, ktorý je súčasťou budovy firmy Vinagro, kde prebehne aj prvý deň školenia, viď. obrázok vyššie. 
K dispozícií je jeden 4-lôžkový apartmán za 40 eur/noc, jedna jednolôžková izba za 25 eur/noc. Ceny su uvedené vrátane DPH, bez raňajok. Platba na mieste. 
V prípade záujmu, prosím, kontaktujte ma: lenka@nadejprekone.sk

Ďalšie najbližšie ubytovanie je v Lehniciach, cca 5 km (6 min.) cesty od nás. https://www.572rockpub.sk
 

Strava 

Postaráme sa o vás počas oboch dní. Občerstvenie (nealko nápoje, drobné slané a sladké pochutiny, ovocie) bude pripravené 3x počas dňa. Obed (vegetariánsky, alebo mäsitý), v zmysle vašej  požiadavky, uvedenej v záväznej prihláške, bude pre vás zabezpečený v reštaurácii, kam sa presunieme autami.

Oblečenie 

Počas prvého dňa budeme prevažne v školiacej miestnosti, v jeho druhej polovici sa presunieme na exkurziu do nášho rodinného záchranného centra. Druhý deň, budete pracovať s koňmi, preto bude potrebné tomu prispôsobiť aj pohodlné oblečenie a pevnú, tvrdšiu obuv. Prosíme, pozrite si aj predpoveď počasia. 

Pomôcky 

Nemusíte si nič priniesť so sebou. Všetko, čo budete potrebovať počas oboch dní vám dodáme (pracovný zošit, pero, písací blok). 

Účasť s vlastným koňom 

Toto vzdelávanie je obsahovo pripravené pre účastníkov bez vlastných koní. Okrem toho, v našom záchrannom centre nemáme kapacity a možnosti pre ustajnenie cudzích koní. 

Iné

Prosíme, v prípade, že ste tu nenašli všetky potrebné informácie, kontaktujte ma: Lenka Kmeťová, 0903 246 693, alebo lenka@nadejprekone.sk lenka@nadejprekone.sk