Autor: Lenka Krbaťová - Nahrdelník / "Kameň nového života"

Okrem kamienkov si teraz môžete objednať aj takéto krásne nahrdelníky. Každý z nich je originál! 
Cena za ks: 20 eur, z toho 30% nám Lenka venuje ako sponzorský príspevok pre naše o.z. 

Objednať si ich môžete priamo u autorky, Lenky Krbaťovej, prostredníctvom objednávkového formulára na konci tejto stránky, viď. nižšie. Objednávka smeruje priamo k Lenke. 
Ďakujeme! 

 

Kameň nového života. Pod týmto názvom sa skrýva nielen originálne umelecké dielo, ale najmä fakt, že vďaka finančným prostriedkom získaným z jeho predaja môžeme zabezpečiť zachráneným koňom skutočne úplne nový život. Autorkou týchto unikátnych kameňov, maľovaných špeciálnou technikou bodkovania, je Lenka Krbaťová, ktorú mnohí z vás koniarov poznajú tiež ako skvelú jazdkyňu na arabskom žrebcovi Uranusovi. Lenka nám z predaja venuje 30%. Okrem toho, spolupracuje s našim o.z. aj v rámci poradenstva. Viac informácií o Lenke a jej živote s koňmi, ale i umeleckej tvorbe v prospech týraných koní nájdete spolu s krásnymi fotkami na jej profile.

V galérii nižšie si môžete vybrať ten váš kameň/kamene, alebo navrhnúť vzor, farebnosť podľa vášho výberu. Cena za jednotlivé kamene je odvodená od veľkosti a náročnosti vzoru. Podľa toho sú kamene usporiadané do troch cenových kategórií: 

A - 10 EUR
B - 15 EUR
C - 20 EUR
FC - 20 EUR
(fosforeskujúci kameň, svieti v tme, stačí nechať chvíľu pod svetlom)

*Pri objednávke 5 a viac kameňov získate od Lenky darček navyše:) 

Kamene si môžete objednať on-line (objednávka je určená priamo Lenke), prostredníctvom el. objednávky, ktorú nájdete pod galériou. Platí sa vopred, prevodom na účet Lenky Krbaťovej, ktorá vám, po pripísaní príslušnej sumy na účet, pošle váš kameň/kamene na vami uvedenú adresu v objednávke. K cene za kameň bude pripočítaná cena za balné a poštovné. Pri jednom kameni to predstavuje cca 2 EUR. Pri objednaní viacerých kameňov bude poštovné a balné prispôsobené reálnym nákladom na balné a poštovné, o sume vás bude Lenka vopred informovať. 

Číslo účtu: 0411 373 717 / 0900
Var. symbol: 2015001

Kúpou tohto originálneho umeleckého diela podporíte slovenskú výtvarnú umelkyňu Lenku a naše týrané, zanedbané a zneužívané kone. ĎAKUJEME!

Objednávka Nahrdelník / "Kameň nového života"

Vyplňte, prosím, nižšie uvedené údaje: