Autor: Lucia Kuššová "Háčkovaná krása koní"

Lucia je skvelá, skromná mladá žena vo veku 26 rokov, ktorá nemusela dlho premýšľať, či sa k nám pripojí a svojimi krásnymi originálnymi výrobkami poteší vás a pomôže nám pri záchrane koní. Čo nám o sebe prezradila? 

"Kone milujem od detstva. Sú to jedinečné, ušľachtilé, inteligentné zvieratá, ktoré majú v mojom srdci špeciálne miesto. Ako dieťa som často navštevovala podujatia týkajúce sa koní. Aj to dosť podnietilo moju túžbu starať sa o ne, venovať sa a im, chápať ich a byť im nablízku. Rozhodovanie sa pri výbere môjho nasledujúceho vzdelania mi preto nerobilo žiadny problém. Presne som vedela čo chcem. Ukončila som strednú a vysokú školu v odbore chov koní a konečne nastal čas, splniť si sen. Poskytla som domov úžasnej mladej kobylke neďaleko Trnavy, na pasienkoch 24/7, kde si užíva mladosť spolu s jej dvomi konskými kamoškami.

O možnosti pomôcť týraným koňom prostredníctvom predaja mojich háčkovaných koní som sa dozvedela od jednej skvelej mladej dámy, taktiež Lucky (Šulekovej, členky o.z.). Okamžite som kontaktovala Lenku a dohodla možnú spoluprácu. Háčkovaniu sa venujem už šiesty rok. Je to náročné hobby, hlavne čo sa týka času. Výroba jednej hračky, ako je napríklad koník mi trvá približne 48 hodín. Samozrejme, nad tým sa nedá presedieť toľko času. Preto je výroba koníka rozložená do priebehu asi jedného, až dvoch týždňov. Všetko záleží od okolností. No aj napriek tomu dúfam, že koníčky si budú rýchlo hľadať nové domovy, ja budem mať stále plné ruky práce a aspoň takto pomôžem tým, ktorí si sami (bez nás ľudí  pomôcť nedokážu..."

Lucia nám do e-shopu ponúkla svoje krásne, ručne háčkované, originálne koníky. Sú vyrobené z vlny značky Camila, náplň je duté polyesterové vlákno. Veľkosť koníkov, farebné kombinácie, vzory sú rôzne, čomu zodpovedá aj náročnosť výroby. 

Koníky s výškou cca 17 cm, jednofarebné, viacfarebné: 20 EUR
Koníky s výškou cca 30 cm, vzorované, viacfarebné: 35 EUR 

V galérii nižšie si môžete vybrať toho vášho koníka, alebo navrhnúť vzor, farebnosť podľa vášho výberu. 
Lucia nám z každého predaného koníka venuje 100% z ceny.  

Koníka/koníky si môžete objednať on-line (objednávka je určená priamo Lucii), prostredníctvom el. objednávky, ktorú nájdete pod galériou. Platí sa vopred, prevodom na účet Lucie Kuššovej, ktorá vám, po pripísaní príslušnej sumy na účet, pošle vášho koníka/koníky na vami uvedenú adresu v objednávke. K cene za koníka bude pripočítaná cena za balné a poštovné. Pri jednom koníkovi to predstavuje cca 2 EUR. Pri objednaní viacerých koníkov bude poštovné a balné prispôsobené reálnym nákladom na balné a poštovné, o sume vás bude Lucia vopred informovať. 

Číslo účtu: 501 694 3460 / 0900 
Var. symbol: 032017

Kúpou tohto originálneho výrobku podporíte naše o.z. ĎAKUJEME!

Foto: Lucia Kuššová

Objednávka "Háčkovaná krása koní"

Vyplňte, prosím, nižšie uvedené údaje: